KONST / Litografier / Färglitografi 9144441
*
nr 914 4441
Färglitografi
Alf Olsson, "Ödelandskap", 57/90, motivet: 34x23
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 september 2014
kl 20:58:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/9 22:06:17
1
100 kr
27/9 16:02:07
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alf olsson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:09
*
Färglitografi
nr 914 4441
Färglitografi
Alf Olsson, "Ödelandskap", 57/90, motivet: 34x23
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/9 22:06:17 | 1 | 100 kr |
27/9 16:02:07 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: alf olsson färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 20:09